Czyszczenie dachów


Firma Misza Expert oferuje  profesjonalne usługi mycia i czyszczenia dachów metodą ciśnieniową hydrodynamiczną. Jest to mycie gorąco-wodne pod ciśnieniem. Ciśnienie i temperatura wody oraz  środki myjące są dobierane są w zależności od rodzaju zabrudzeń i rodzaju materiał z którego wykonano dach.

Sprzęt do mycia dachu to zespół maszyn (myjka ciśnieniowa, nagrzewnica wody, pompa wody/hydrofor, agregat prądotwórczy, zespół filtrów wody), który umożliwia dobór parametrów do najefektywniejszego czyszczenia zabrudzeń  bez powodowania uszkodzeń.

Prace wykonujemy w każdych warunkach – bez dostępu do wody i energii elektrycznej. Nasze samochody są wyposażone w zbiorniki na wodę i agregaty prądotwórcze.

Po wyczyszczeniu dachu warto go zaimpregnować tzn. zabezpieczyć przed ponownymi zabrudzeniami, wnikaniem wody i porastaniem.

 

Rodzaje powierzchni dachów które czyścimy:

-dachówka (ceramiczna, betonowa, glazurowana)

-balchodachówka

-metalowe

-szklane

-inne.

 

Chcesz zobaczyć zdjęcia z realizacji naszych usług  kliknij tutaj


czyszczenie dachów Białystok, mycie dachów Białystok, czyszczenie dachówki podlaskie, mycie dachówki podlaskie, czyszczenie blachodachówki Białystok, mycie blachodachówki Białystok