Usuwanie plam po oleju


Firma Misza Expert oferuje czyszczenie powierzchni z plam po płynach samochodowych (olej silnikowy, płyny z chłodnicy czy układów hydraulicznych).

Czyszczenie tzw. zabrudzeń trudno-usuwalnych (tj. plam po oleju)  wspomagane jest zastosowaniem odpowiedniej chemii, którą nakładamy bezpośrednio na zanieczyszczoną powierzchnię. Po odpowiednim czasie reakcji powierzchnię zmywamy gorącą wodą pod ciśnieniem.

Po zakończeniu czyszczenia sugerujemy impregnację kostki brukowej.


usuwanie plam po oleju z kostki brukowej Białystok, usuwanie plam po oleju z kostki brukowej podlaskie, usuwanie plam po oleju z kostki brukowej Białystok, czyszczenie powierzchni z plam po płynach samochodowych Białystok, czyszczenie powierzchni z plam po oleju podlaskie, usuwanie wycieków oleju Białystok,  usuwanie wycieków oleju podlaskie, czyszczenie zabrudzeń olejowych Białystok, czyszczenie zabrudzeń olejowych podlaskie, usuwanie zabrudzeń olejowych Białystok, usuwanie zabrudzeń olejowych podlaskie, czyszczenie zabrudzeń po wycieku oleju Białystok, czyszczenie zabrudzeń po wycieku oleju podlaskie, usuwanie zabrudzeń po wycieku oleju Białystok, usuwanie zabrudzeń po wycieku oleju podlaskie,