Zabezpieczenia przed graffiti


Firma Misza Expert oferuje zabezpieczenia antygraffiti na systemach trwałych (pozostające na powierzchni po usunięciu graffiti) lub nietrwałych (tzw. tracone, usuwane wraz z graffiti, wymagające ponownego naniesienia w miejscu usunięcia).

System antygraffiti to pokrycie np. elewacji odpowiednio dobranym  preparatem. Preparat nanosi się zazwyczaj na całej szerokości budynku, do wysokości około 2,5-3,5 m. W ten sposób uzyskuje się trwałą i prawie niewidoczną, zmywalną powłokę ochronną, która dodatkowo izoluje powierzchnię od innych zabrudzeń.

Dzięki takiej ochronie wykonane sprayem graffiti zatrzymuje się na wierzchniej warstwie powłoki ochronnej i usuwane jest w 100%, przy zastosowaniu płukania gorącą wodą pod ciśnieniem lub delikatnego środka do usuwania graffiti.

 


usuwanie graffiti Białystok, powłoki antygraffiti Białystok, usuwanie graffiti podlaskie, zmywanie graffiti Białystok, zmywanie graffiti podlaskie, powłoki antygraffiti podlaski, system antygraffiti Białystok, system antygraffiti podlaskie, zabezpieczenia przed graffiti Białystok